20.1.2020 -

Také byste chtěli, aby vaše dítě něco skutečně umělo?

Vždyť není třeba, aby šlo rovnou do učení, ale když bude řemeslně zručné, vždycky se mu to bude hodit, protože si doma bude umět poradit a ledacos samo opravit. A to je výhoda, která se dnes vyvažuje zlatem! Jen si vezměte, jak těžko se dnes shánějí řemeslníci, a kolik se za ně platí.
Pakliže chcete své ratolesti vést k řemeslné zručnosti, tak by vašemu synovi v pokojíčku v žádném případě neměl chybět krásný dřevěný dětský ponk od Chytrá liška!dílenský stůl, nářadí
Rozvíjí řemeslné dovednosti, stejně jako tolik potřebné motorické schopnosti!
Stále více současných dětí má potíže i s tak jednoduchými činnostmi, jako je manipulace s předměty, zavazování bot, provlékání knoflíků. A je to často proto, že podobné dovednosti nemají kde trénovat – chybí jim hračky pro trénink motorických dovedností. Proto neváhejte a dopřejte je svému dítěti právě vy, tím spíše, když máte možnost pořídit si praktickou pomůcku v tak krásném provedení!
Vašemu malému kutilovi se dětský ponk jistě zalíbí. Je zhotovený ze dřeva, tedy ze zdravotně nezávadného a velice příjemného materiálu. A jeho krásným veselým barvám nikdo neodolá. Ovšem to, co vašeho malého kutila jistě zaujme ze všeho nejvíce, je hromada šroubků, matiček a nezbytného nářadí, se kterým se dá opravit a vyrobit cokoli. Tím spíše, když mu k pracovnímu stolu dokoupíte navíc i další vybavení jako traktor s vlečkou a dřevěnými kostkami či stavební jeřáb.malé děti, radost
Takové hračce zkrátka žádný kluk neodolá! Je ideální jak na zahradu, tak do dětského pokojíčku anebo třeba do dílny, kde může malý kutil opravovat věci tak jako jeho tatínek.
Díky dokonalému vybavení v podobě telefonu a hodin mu v jeho dílně nebude chybět nic, co potřebuje nejen k opravám, ale také k podnikání. Jedná se tedy o multifunkční hračku, která rozvíjí dovednosti malých dětí hravou formou, takže si ani nevšimnou, že se přitom vlastně učí.

4.7/5 - (3 votes)

Nákupy