3.12.2019 -

Dejte si záležet na tom, jak to u vás vypadá!

A věřte tomu, že se vám tato snaha brzy vrátí. Vzhled místa, kde trávíme mnoho času, výrazně ovlivňuje to, jak se cítíme. A to je přece důležité! Navíc, na naši psychiku mají velký vliv také barvy. Takže až budete uvažovat nad tím, které z nich si pustíte do bytu, a jak omalovat stěny toho kterého pokoje, důkladně nad tím přemýšlejte a přečtěte si, jak na vás budou konkrétní barvy působit.
Pokud jde o barevné stěny, neměli byste rozhodně zapomenout ani na barevné vypínače a zásuvky. Bez těch se nikdo neobejde a jsou v bytě velmi důležité. Vlastně jsou to takové ty zdánlivě nepodstatné detaily, na kterých toho naopak mnoho záleží.elektrikář, elektrický obvod
Jestliže máte tradiční bílé zásuvky a vypínače na barevných stěnách, pak je dost možné, že si to vy sami ani neuvědomujete, ale na všechny ostatní, kdo vás přijdou navštívit, takový kontrast křičí již z dálky. A ruku na srdce, právě zásuvky a vypínače nejsou to, na co bychom chtěli už zdálky upozorňovat. Proto je nejlepší je chytře skrýt – tak, aby byly neustále po ruce a v pohotovosti, ale nekřičely široko daleko do svého okolí. A toho lze dosáhnout spolehlivě tím, že je obléknete do stejných barev, ve kterém je jejich pozadí. Tímto způsobem s ním dokonale splynou.
Ovšem pozor, abyste dosáhli dokonalého efektu, musíte se postarat o to, ať jsou zásuvky a vypínače nejen ve stejných barvách, ale také ve stejných barevných odstínech.pokoj, lampa, modrá stěna
Zdá se vám to nemožné?
Ale vůbec ne, jen musíte vědět, kde nakupovat. Výrobce schneider electric nabízí pestrou barevnou škálu elektro pomocníků k vašim službám. Stačí si vybrat z produktové řady schneider unica, a můžete si být jisti tím, že zde najdete nejen atraktivní barvy, ale také krásné tvary, zkrátka zdařilý design. A přesně ten vašemu bytu prospěje – postará se o to, abyste měli zásuvky a vypínače vždy po ruce, ale také o to, aby byly nejen krásné, ale také dokonale splývaly se svým okolím.

4.7/5 - (3 votes)

Služby